• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Ürün Satmak İçin
Fotoğraf Makinesi Alan Yerler
 Fotoğraf Makinesi Alan Yerler
Site Haritası

Playstation 4 Alan Yerler

Evinizin bir köşesinde duran ,bir hevesle aldığınız fakat oynamak için bir türlü vakit bulamadığınız yada oynamaktan sıkıldığınız Playstation 4 Oyun Konsolunuz mevcut.Satın alırken yüksek paralar ödeyip satın aldığınız oyun konsolunuzu nakit paraya çevirmek istiyorsunuz fakat yok pahasına satmak istemiyormusunuz. Playstation 4 Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin Playstation 4 Oyun konsollarınızı değerinde satın almaktayız. Sadece yapmanız gereken Whatsapp yoluyla veya 0552 221 69 10 no'lu cep telefonumuzu arayarak en yüksek fiyat tekliflerini alabilirsiniz. 

 Playstation 4 Alan Yerler

Playstation 4 Satmak İstiyorum,Playstation 4 Nereye Satabilirim,Playstation 4 Kimler Alır,Playstation Kime Satabilirim,Playstation 4 Alanlar diyen siz değerli müşterilerimizin 2.el veya sıfır Playstation 4 Oyun Konsollarını İstanbul'un neresi olursa olsun ilçe,Mahalle ayırt etmeden adresinizden değerinde nakit olarak satın almaktayız. Oyun konsolunuz ister 2.el isterse sıfır olsun ayırt etmeden satın almaktayız. 

  2.El Playstation 4 Alan Yerler
Kırılabilen ,Kırılamayan ,Faturalı veya Faturasız İkinci El Playstation 4 Oyun Konsollarınızı fiyat farklılıkları ile nakit olarak satın almaktayız. İkinci El Playstation 4 Alan Yerler olarak neye göre fiyat verdiğimizi siz değerli müşterilerimize açıklayalım. Örneğin Oyun Konsolunuz 2 kollu ise 100-130 tl arasında bir fiyat farkı olmaktadır. Garanti süresi var ise 100-150 tl fiyat farkı olmaktadır. İstanbul'un tüm ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Bakırköy, Kadıköy, Bahçelievler, Avcılar, Maltepe, Beylikdüzü, Kartal, Pendik ve tüm ilçelerinde hizmet vermekteyiz.
İkinci El Laptop Alan Yerler
 İkinci El Laptop Alan Yerler
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret20831