• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Playstation 4 Alan Yerler

Evinizin bir köşesinde duran ,bir hevesle aldığınız fakat oynamak için bir türlü vakit bulamadığınız yada oynamaktan sıkıldığınız Playstation 4 Oyun Konsolunuz mevcut.Satın alırken yüksek paralar ödeyip satın aldığınız oyun konsolunuzu nakit paraya çevirmek istiyorsunuz fakat yok pahasına satmak istemiyormusunuz. Playstation 4 Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin Playstation 4 Oyun konsollarınızı değerinde satın almaktayız. Sadece yapmanız gereken Whatsapp yoluyla veya 0552 221 69 10 no'lu cep telefonumuzu arayarak en yüksek fiyat tekliflerini alabilirsiniz. 

 Playstation 4 Alan Yerler

Playstation 4 Satmak İstiyorum,Playstation 4 Nereye Satabilirim,Playstation 4 Kimler Alır,Playstation Kime Satabilirim,Playstation 4 Alanlar diyen siz değerli müşterilerimizin 2.el veya sıfır Playstation 4 Oyun Konsollarını İstanbul'un neresi olursa olsun ilçe,Mahalle ayırt etmeden adresinizden değerinde nakit olarak satın almaktayız. Oyun konsolunuz ister 2.el isterse sıfır olsun ayırt etmeden satın almaktayız. 

  2.El Playstation 4 Alan Yerler
Kırılabilen ,Kırılamayan ,Faturalı veya Faturasız İkinci El Playstation 4 Oyun Konsollarınızı fiyat farklılıkları ile nakit olarak satın almaktayız. İkinci El Playstation 4 Alan Yerler olarak neye göre fiyat verdiğimizi siz değerli müşterilerimize açıklayalım. Örneğin Oyun Konsolunuz 2 kollu ise 100-130 tl arasında bir fiyat farkı olmaktadır. Garanti süresi var ise 100-150 tl fiyat farkı olmaktadır. İstanbul'un tüm ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Bakırköy, Kadıköy, Bahçelievler, Avcılar, Maltepe, Beylikdüzü, Kartal, Pendik ve tüm ilçelerinde hizmet vermekteyiz.