• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Beşiktaş Televizyon Alan Yerler

Beşiktaş Televizyon Alan Yerler

Beşiktaş Televizyon Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin 2.el ve sıfır televizyonlarınızı en yüksek fiyatlardan nakit olarak satın almaktayız. Satmak istediğiniz 2.el ve sıfır televizyonların fotoğraflarını bizlere göndermeniz yeterli olacaktır. Gönderdiğiniz model numarasına göre ve temizliğine göre fiyat bilgisi vermekteyiz. Verdiğimiz fiyatı kabul ettiğiniz takdirde belirlediğiniz konuma gelerek siz değerli müşterilerimizin televizyonlarını satın almaktayız. Siz değerli müşterilerimiz için İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimize bir cep telefonu kadar uzaklıktayız. Beşiktaş Televizyon Alan Yerler olarak bizlere danışmadan asla 2.el ve sıfır cep telefonlarınızı satmayın.

 

Beşiktaş 2.El Televizyon Alan Yerler

Beşiktaş 2.El Televizyon Alan Yerler olarak 2.el her marka televizyonlarınızı nakit olarak satın almaktayız. Lg, Samsung, Siemens, Vestel, Beko, Arçelik, Sunny, Regal,Sony, Toshiba, Seg, Awox, Skytech olmak üzere tüm 2.el televizyonlarınızı değerinde nakit olarak satın almaktayız. Beşiktaş  2.El Televizyon Alan Yerler olarak 2.el televizyon alırken dikkat ettiğimiz bazı hususlar vardır.Bu husulardan bazıları şunlardır:

Ekran da hata olup olmaması

Ekran da ölü pixel olup olmaması

Televizyonun tamir görmemiş olması

Televizyonun sağında solunda kırık varsa

Televizyon hatalı ise

Bu tür cihazları ne yazık ki satın almıyoruz. Beşiktaş  2.El Televizyon Alan Yerler olarak fiyatları yükselten bazı hususlar ise kutusunun olması,faturasının olması ve garantisinin olması bu televizyonların yüksek fiyatttan alınması için bu hususlar geçerlidir.
 Beşiktaş Televizyon Alan Yerler

Beşiktaş İkinci El Televizyon Alan Yerler

Beşiktaş İkinci El Televizyon Alan Yerler olarak Beşiktaş Televizyon Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin 2.el ve Sıfır Televizyonlarını en yüksek fiyatlardan peşin olarak satın alıyoruz. Siz değerli müşterilerimiz arayın bizler adresinize kadar gelip satın alalım. Artık 2.el ve sıfır televizyonlarınızı ucuza yok pahasına satmayı bırakın. Çünkü artık Tunca Elektronik olarak siz değerli müşterilerimizin Televizyonlarını değerinde satın alıyoruz. Çünkü bizler piyasada Televizyon üzerine toptancılık yapmaktayız. Onun için piyasada en yüksek fiyattan satın alan firmayız. Beşiktaş İkinci El Televizyon Alan Yerler olarak İstanbul'un tüm ilçelerinde ve semtlerinde hizmet vermekteyiz.

Beşiktaş Sıfır Televizyon Alan Yerler

Beşiktaş Sıfır Televizyon Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin senetle ya da kredi kartıyla aldığı sıfır televizyonlarınızı anında nakit paraya çevirelim. Sizler bizlere modeli ve adresinizi söyleyin 45 dakika içirişinde gelip anında peşin olarak satın alalım.