• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Ürün Satmak İçin
Fotoğraf Makinesi Alan Yerler
 Fotoğraf Makinesi Alan Yerler
Site Haritası

Playstation Alan Yerler

 Playstation Alan Yerler
Playstation Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin 2.el ve sıfır playstation oyun konsollarını en yüksek fiyatlardan nakit olarak satın almaktayız.Satmak istediğiniz 2.el ve sıfırı oyun konsollarının fotoğraflarını bizlere göndermeniz takdirde siz değerli müşterilerimize en yüksek fiyatları sunmaktayız. Playstation Alan Yerler olarak adresinize kadar gelerek en yüksek fiyatlardan satın alalım. Artık bu zaman kadar ölü fiyata sattığınız playstation devirlerine son .Çünkü bizler siz değerli müşterilerimizin 2.el ve sıfır oyun konsollarını en yüksek fiyatlardan satın almaktayız. 

Artık kara kara düşünmenize gerek kalmadı.Çünkü Tunca Elektronik olarak adreslerinize kadar gelerek oyun konsollarını en yüksek fiyatlardan nakit olarak satın alalım. Playstation satmak istiyorum,Playstation nereye satabilirim,Playstation kimler alır,oyun konsolu satmak istiyorum gibi soruların cevaplarını bizleri arayarak öğrenebilirsiniz. Tunca Elektronik olarak 15 senedir sizlere hizmet vermekteyiz. Playstation Alan Yerler olarak aratın ilk karşınıza çıkan biz olalım. 

2.El Playstation Alan Yerler


  2.El Playstation Alan Yerler
2.El Playstation Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin yada cafe sahiplerinin kullandığı 2.el playstation oyun konsollarına talibiz. Bizler Tunca Elektronik olarak sürümden yanayız. Bizler bir Oyun Konsolundan 300-400 Tl kar peşinde değil 100-150 tl kar peşindeyiz. Onun için siz değerli müşterilerimizin 2.El Playstation oyun konsollarını yüksek fiyattan satın almaktayız. 2.El Playstation Alan Yerler olarak fiyat verirken bazı husuları göz önünde bulundurmaktayız. 

  • Joistik sayısına göre fiyat değişir
  • Oyun adedine ve çeşitine göre
  • Temizlik durumuna göre
  • Garanti durumuna göre
Fiyat farklılıkları oluşmaktadır. Onun için 2.El Playstation satarken bu kriterleri söylemeni takdirde fiyatlar artacaktır. 2.El Playstation Alan Yerler olarak örneğin tek kollu Playstation 4 'ü 900 Tl 'ye alırken 2 kollu Playstation 4 oyun konsolunu 1000 Tl'den almaktayız. Onun için yukarıda yazana kriterler önemlidir.Playstation oyun konsolu satmadan önce mutlaka bizleri arayınız. Playstation 3 ve Playstation 4 oyun konsollarınızı anında adresinizden nakit olarak satın almaktayız.
İkinci El Laptop Alan Yerler
 İkinci El Laptop Alan Yerler
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret20830