• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Drone Alan Yerler

Bir hevesle aldığımız öğrenmek ümidiyle aldığımız,ticaret amacıyla aldığınız droneları satma gereksinimi duydunuz. Bir türlü kullanmaya alışamadığınız 2.el droneları nakit olarak satın almaktayız. Satmak istediğiniz 2.el dronların fotoğraflarını bizlere Whatsapp yoluyla ulaştırdığınız takdirde siz değerli müşterilerimizin 2.el dronelarını nakit olarak satın almaktayız. Drone Alan Yerler olarak adresinize kadar gelerek kontrollerini yaptıktan sonra değerinde satın alalım. 

 Drone Alan Yerler
  Artık kara kara düşünüp elinizde bulunan 2.el droneları satma derdine düşmenize gerek kalmadı. Drone satmak istiyorum,drone nereye satabilirim,drone kimler alır,drone kime satabilirim,Drone değerinde kimler alır,Drone Alanlar gibi soruların cevaplarını bizleri arayarak öğrenebilirsiniz. İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermekteyiz. DJI, Yuneec, Parrot, Hubsan, Creazy, Syma, ve bir çok drone çeşitini nakit olarak satın almaktayız.

  2.El Drone Alan Yerler


Marka, Model ayırt etmeden siz değerli müşterilerimizin 2.el dronelarını anında 30 dakika içerisinde gelip peşin olarak satın almaktayız. İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinde siz değerli müşterilerimiz için hizmet vermekteyiz. İkinci El Drone Alan Yerler olarak bazı ürünlerde kayıt gerekmektedir. Kayıt işlemlerini firmamıza aktarımlarını yaptıktan sonra, kontrollerini yaptıktan sonra peşin olarak satın almaktayız. Bakırköy, Kadıköy, Maltepe, Beykoz, Beşiktaş, Etiler, Ümraniye, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Nişantaşı, Kartal, Pendik, Üsküdar gibi bir çok ilçede hizmet vermekteyiz.