• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Playstation 3 Alan Yerler

Devri yavaş yavaş sona ermekte olan Playstation 3 Oyun Konsollarınızı elinizden çıkarmak mı istiyorsunuz. Elinizden çıkartırken yok pahasına satılmasını istemiyor musunuz o zaman bizleri arayarak Playstation 3 Oyun Konsollarınızı değerinde nakit paraya çeviriniz. Playstation 3 Alan Yerler olarak isterseniz 2.el playstation 3 oyun konsollarınızı Playstation 4 Oyun konsolları ile takas yapabilirsiniz. Yada oynamak için bir türlü vakit bulamıyorsunuz ve nakit paraya çevirmek istiyorsunuz. Bizlere Whatsapp yoluyla veya 0552 221 69 10 no'lu Cep Telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz. Bizleri aramanız yeterli olacaktır. 
 Playstation 3 Alan Yerler


Playstation 3 Satmak İstiyorum, Playstation 3 Nereye Satabilirim,Playstation 3 Kimler Alır,Playstation 3 Kime Satabilirim, Playstation 3 değerinde kimler alır,Playstation 3 Alanlar diyen müşterilerimize yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız. Siz değerli müşterilerimizin adreslerine kadar gelerek en yüksek fiyatlardan nakit olarak satın almaktayız. Bizleri aramadan yada mesaj atmadan sakın Playstation 3 Oyun Konsollarınızı satmayın.

  2.El Playstation 3 Alan Yerler

İster Playstation 3 Oyun Konsolunuz kırık olsun ister olmasın ayırt etmeden satın almaktayız. Satın alırken dikkat ettiğimiz bazı hususlar mevcuttur. Bu hususlar fiyatların değişmesinde rol oynamaktadır. Playstation 3 kapasitesine,Joistik sayısına ,temizliğine,tamir görüp görmediğine ve kırık olup olmadığına bakarak fiyat farklılıkları oluşmaktadır. İkinci El Playstation 3 Alan Yerler olarak İstabul'un belirli semtlerinde bayiliklerimiz bulunmaktadır. Örneğin Kadıköy, Maltepe, Ümraniye, Kartal, Pendik, Bakırköy,Şişli,Bahçelievler, Beylikdüzü,Avcılar gibi bir çok ilçede bayiliklerimiz bulunmaktadır.